Oferta

Nasza firma prowadzi usługi elektryczne na terenie Szczecina oraz jego okolic. W swojej ofercie mamy m.in. następujące usługi:

Oferta naszej firmy kierowana jest do osób ceniących rzetelność i fachowość pracowników. W swojej pracy zawsze kierujemy się potrzebami i oczekiwaniami Klienta oraz doradzamy i proponujemy różnorakie rozwiązania danego problemu w zależności od indywidualnych preferencji konkretnej osoby. Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi pracownikami i wdrażamy najnowsze rozwiązania dostępne na rynku.

Nie ma dla nas problemów nie do rozwiązania. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, pracujemy również w godzinach popołudniowych i weekendy, dzięki czemu na bieżąco możemy prowadzić konsultację, proponować preferowane rozwiązania i umożliwiać kontrolowanie postępów wykonywanych przez nas prac. Jeżeli zdarzy się awaria naszego sprzętu, jesteśmy w stanie usunąć ją jeszcze tego samego dnia (o ile będzie to możliwe).

Zaufajcie naszej wiedzy i praktycznym umiejętnościom. Nie musicie czekać do następnego dnia lub narażać życia i zdrowia swojego oraz sąsiadów. Nie warto wykonywać prowizorycznych napraw, które w przyszłości mogą zagrozić Wam lub Waszym rodzinom. Zadzwońcie do nas, rozwiążemy problem za Was szybko i solidnie, a Wy będziecie mieli czas na zasłużony odpoczynek. Jeżeli cenicie perfekcyjną jakość oraz macie dość „fachowców” i "złotych rączek", skontaktujcie się z nami, a na pewno się nie zawiedziecie.

Zachęcamy do korzystania z szerokiej gamy proponowanych przez nas usług.